Marcin Wróbel fotograf, prywatnie mąż i tata dwóch córek.

O mnie


Jestem, bywam, podglądam, patrzę i przymykam oko, obserwuję, poznaję, słucham, szukam piękna i ciągle na nowo uczę się wrażliwości… fotografuję i to jest to co chcę robić.

Jestem fotografem ślubnym i ta dziedzina odpowiada mi najbardziej.
Staram się opowiadać fotografiami historię szczęścia dwojga ludzi w jednym szczególnym dla nich dniu.
Historia ta przepleciona wzruszeniami, spojrzeniami, gestami, łzami tworzy spójny narracyjny materiał.
Moja filozofia to prawda – bez reżyserii, bez ustawiania, za to na luzie subtelnie i wesoło.
Na tyle blisko aby być w centrum ale na tyle intymnie by nie wpływać na przebieg wydarzeń.

Mieszkam w małym miasteczku Ryki, ale to bez znaczenia.
Lubię podróżować, poznawać świat i ludzi.

 


Portfolio


 

 


Agata & Michał
Na współpracę z Marcinem zdecydowaliśmy się praktycznie od razu po zakończeniu wesela naszych znajomych, na którym świadkowaliśmy. Podobało nam się, że Marcin jest wszędzie, jednocześnie pozostaje niezauważony. Zdjęcia, które zobaczyliśmy nie były sztampowe. Odbiegały też od standardowych ustawianych fotek, pełne były ruchu, koloru i oddawały w 100% atmosferę wesela. Byliśmy pewni, że Marcin z Light Of Art sprawdzi się i u nas. Tym przyjemniejsze było nasze zaskoczenie, gdy Marcin podchwycił nietypowy temat na sesję po ślubie oraz gdy obstawał przy zrobieniu fotoksiązki zamiast tradycyjnego albumu. Ten wybór, jak i wybór fotografa, okazał się strzałem w "10".

Agata & Michał
Ceremonia
-
Czerwiec 2017
Anna & Tomasz
Zdjęcia zrobione przez Marcina są piękne, poruszające, niesztampowe i naturalne - bez zbędnego podporządkowywania się, aby "ładnie pozować". Stanowią zatrzymane chwile z tego ważnego dnia. Jest na tyle dyskretny, że był niewidoczny przez całe wesele, a nie dość, że uchwycił najważniejsze punkty zabawy, to jeszcze wiele momentów, na których widać nie tylko pięknie ubranych ludzi, ale także ich emocje. Marcin pomógł nam w wyborze miejsca sesji plenerowej, czego wynikiem są zdjęcia w niecodziennej i cudownej scenerii. Stworzył tam taki klimat, dzięki któremu nie byliśmy skrępowani, ale czuliśmy się tak, jakbyśmy byli tam we dwoje. Fotograf zdecydowanie wart wyboru!

Anna & Tomasz
Sesja ślubna
-
Maj 2017
Joanna & Tomasz
Marcin to profesjonalista w każdym calu. Zdjęcia ze ślubu i wesela wyrażają ponadczasowe piękno, z kolei sesja ślubna przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Jako osoby niedoświadczone zaufalismy całkowicie Marcinowi i dzięki temu przeżyliśmy wspaniała przygodę, która zaowocowała przepięknymi zdjęciami. Z pełną odpowiedzialnością polecamy!

Joanna & Tomasz
Sesja plenerowa
-
Kwiecień 2016

Bądźmy bliżej siebie

Obserwuj mnie


 Instagram        Facebook