• Kasia & Kamil
  Kasia & Kamil
  Od pierwszego spotkania wiedzieliśmy, że Marcin jest profesjonalistą pełnym pasji. Dzięki jego zaangażowaniu i otwartości mamy przepiękną pamiątkę ze Ślubu. A sesja plenerowa o wschodzie słońca w górach była niezapomnianą przygodą, której efekt zachwycił wszystkich. Na pewno to nie nasza ostatnia współpraca.
 • Anna & Tomasz
  Anna & Tomasz
  Zdjęcia zrobione przez Marcina są piękne, poruszające, niesztampowe i naturalne - bez zbędnego podporządkowywania się, aby "ładnie pozować". Stanowią zatrzymane chwile z tego ważnego dnia. Jest na tyle dyskretny, że był niewidoczny przez całe wesele, a nie dość, że uchwycił najważniejsze punkty zabawy, to jeszcze wiele momentów, na których widać nie tylko pięknie ubranych ludzi, ale także ich emocje. Marcin pomógł nam w wyborze miejsca sesji plenerowej, czego wynikiem są zdjęcia w niecodziennej i cudownej scenerii. Stworzył tam taki klimat, dzięki któremu nie byliśmy skrępowani, ale czuliśmy się tak, jakbyśmy byli tam we dwoje. Fotograf zdecydowanie wart wyboru!
 • Joanna & Tomasz
  Joanna & Tomasz
  Marcin to profesjonalista w każdym calu. Zdjęcia ze ślubu i wesela wyrażają ponadczasowe piękno, z kolei sesja ślubna przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Jako osoby niedoświadczone zaufalismy całkowicie Marcinowi i dzięki temu przeżyliśmy wspaniała przygodę, która zaowocowała przepięknymi zdjęciami. Z pełną odpowiedzialnością polecamy!
 • Aleksandra & Reiko
  Aleksandra & Reiko
  Als Hochzeitsfotograf ist Marcin absolut weiterzuempfehlen. Dank seiner Erfahrung hat er uns bereits im Vorgespräch sehr gute Tipps gegeben. Sowohl die Fotos von der Hochzeit als auch aus dem Fotoshooting danach sind wunderschön geworden. Er hat geschafft, die schönsten Momente festzuhalten.
 • Karolina & Tomek
  Karolina & Tomek
  Ślub to dla każdego najważniejszy dzień w życiu. Ale nie oszukujmy się, dla Pary Młodej to tylko krótka chwila. W natłoku welesnych obowiązków wiele może umknąć. Dlatego z wytęsknieniem czekaliśmy na zdjęcia. To cudowna pamiątka, do której często sięgamy. A Marcin to cudowny człowiek i fotograf. Pracuje profesjonalnie i bardzo dyskretnie. Zawsze jest we właściwym miejscu i o właściwej porze, dostępny, otwarty na prośby i własne pomysły. A zdjęcia - pełne uczuć, emocji, utrwalają piękne momenty. To dla nas najpiękniejsza pamiątka na wiele, wiele lat. Serdecznie polecamy Light Of Art i mamy nadzieję, że to nie ostatnia okazja w której nam towarzyszył.
 • Agata & Michał
  Agata & Michał
  Na współpracę z Marcinem zdecydowaliśmy się praktycznie od razu po zakończeniu wesela naszych znajomych, na którym świadkowaliśmy. Podobało nam się, że Marcin jest wszędzie, jednocześnie pozostaje niezauważony. Zdjęcia, które zobaczyliśmy nie były sztampowe. Odbiegały też od standardowych ustawianych fotek, pełne były ruchu, koloru i oddawały w 100% atmosferę wesela. Byliśmy pewni, że Marcin z Light Of Art sprawdzi się i u nas. Tym przyjemniejsze było nasze zaskoczenie, gdy Marcin podchwycił nietypowy temat na sesję po ślubie oraz gdy obstawał przy zrobieniu fotoksiązki zamiast tradycyjnego albumu. Ten wybór, jak i wybór fotografa, okazał się strzałem w "10".

Ostatnie portfolia