Marcin Wróbel fotograf, prywatnie mąż i tata dwóch córek.

O mnie


Jestem, bywam, podglądam, patrzę i przymykam oko, obserwuję, poznaję, słucham, szukam piękna i ciągle na nowo uczę się wrażliwości… fotografuję i to jest to co chcę robić.

Jestem fotografem ślubnym i ta dziedzina odpowiada mi najbardziej.
Staram się opowiadać fotografiami historię szczęścia dwojga ludzi w jednym szczególnym dla nich dniu.
Historia ta przepleciona wzruszeniami, spojrzeniami, gestami, łzami tworzy spójny narracyjny materiał.
Moja filozofia to prawda – bez reżyserii, bez ustawiania, za to na luzie subtelnie i wesoło.
Na tyle blisko aby być w centrum ale na tyle intymnie by nie wpływać na przebieg wydarzeń.

Mieszkam w małym miasteczku Ryki, ale to bez znaczenia.
Lubię podróżować, poznawać świat i ludzi.

 


Portfolio


 

 


Kasia & Kamil
Od pierwszego spotkania wiedzieliśmy, że Marcin jest profesjonalistą pełnym pasji. Dzięki jego zaangażowaniu i otwartości mamy przepiękną pamiątkę ze Ślubu. A sesja plenerowa o wschodzie słońca w górach była niezapomnianą przygodą, której efekt zachwycił wszystkich. Na pewno to nie nasza ostatnia współpraca.

Kasia & Kamil
Sesja ślubna
-
Maj 2016
Anna & Tomasz
Zdjęcia zrobione przez Marcina są piękne, poruszające, niesztampowe i naturalne - bez zbędnego podporządkowywania się, aby "ładnie pozować". Stanowią zatrzymane chwile z tego ważnego dnia. Jest na tyle dyskretny, że był niewidoczny przez całe wesele, a nie dość, że uchwycił najważniejsze punkty zabawy, to jeszcze wiele momentów, na których widać nie tylko pięknie ubranych ludzi, ale także ich emocje. Marcin pomógł nam w wyborze miejsca sesji plenerowej, czego wynikiem są zdjęcia w niecodziennej i cudownej scenerii. Stworzył tam taki klimat, dzięki któremu nie byliśmy skrępowani, ale czuliśmy się tak, jakbyśmy byli tam we dwoje. Fotograf zdecydowanie wart wyboru!

Anna & Tomasz
Sesja ślubna
-
Maj 2017
Joanna & Tomasz
Marcin to profesjonalista w każdym calu. Zdjęcia ze ślubu i wesela wyrażają ponadczasowe piękno, z kolei sesja ślubna przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Jako osoby niedoświadczone zaufalismy całkowicie Marcinowi i dzięki temu przeżyliśmy wspaniała przygodę, która zaowocowała przepięknymi zdjęciami. Z pełną odpowiedzialnością polecamy!

Joanna & Tomasz
Sesja plenerowa
-
Kwiecień 2016

Bądźmy bliżej siebie

Obserwuj mnie


 Instagram        Facebook