• Agata & Michał
  Agata & Michał
  Na współpracę z Marcinem zdecydowaliśmy się praktycznie od razu po zakończeniu wesela naszych znajomych, na którym świadkowaliśmy. Podobało nam się, że Marcin jest wszędzie, jednocześnie pozostaje niezauważony. Zdjęcia, które zobaczyliśmy nie były sztampowe. Odbiegały też od standardowych ustawianych fotek, pełne były ruchu, koloru i oddawały w 100% atmosferę wesela. Byliśmy pewni, że Marcin z Light Of Art sprawdzi się i u nas. Tym przyjemniejsze było nasze zaskoczenie, gdy Marcin podchwycił nietypowy temat na sesję po ślubie oraz gdy obstawał przy zrobieniu fotoksiązki zamiast tradycyjnego albumu. Ten wybór, jak i wybór fotografa, okazał się strzałem w "10".
 • Anna & Tomasz
  Anna & Tomasz
  Zdjęcia zrobione przez Marcina są piękne, poruszające, niesztampowe i naturalne - bez zbędnego podporządkowywania się, aby "ładnie pozować". Stanowią zatrzymane chwile z tego ważnego dnia. Jest na tyle dyskretny, że był niewidoczny przez całe wesele, a nie dość, że uchwycił najważniejsze punkty zabawy, to jeszcze wiele momentów, na których widać nie tylko pięknie ubranych ludzi, ale także ich emocje. Marcin pomógł nam w wyborze miejsca sesji plenerowej, czego wynikiem są zdjęcia w niecodziennej i cudownej scenerii. Stworzył tam taki klimat, dzięki któremu nie byliśmy skrępowani, ale czuliśmy się tak, jakbyśmy byli tam we dwoje. Fotograf zdecydowanie wart wyboru!
 • Joanna & Tomasz
  Joanna & Tomasz
  Marcin to profesjonalista w każdym calu. Zdjęcia ze ślubu i wesela wyrażają ponadczasowe piękno, z kolei sesja ślubna przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Jako osoby niedoświadczone zaufalismy całkowicie Marcinowi i dzięki temu przeżyliśmy wspaniała przygodę, która zaowocowała przepięknymi zdjęciami. Z pełną odpowiedzialnością polecamy!
 • Aleksandra & Reiko
  Aleksandra & Reiko
  Als Hochzeitsfotograf ist Marcin absolut weiterzuempfehlen. Dank seiner Erfahrung hat er uns bereits im Vorgespräch sehr gute Tipps gegeben. Sowohl die Fotos von der Hochzeit als auch aus dem Fotoshooting danach sind wunderschön geworden. Er hat geschafft, die schönsten Momente festzuhalten.

Recent Portfolios